De trainers          
AVKA werkt met ervaren en/of gediplomeerde trainers. Hier vindt u een overzicht van alle trainers per categorie.          
         
  TrainerscoŲrdinatoren                  
        Sportkwalificatie              
DSC_0492.jpg,image011.jpg
 
  Karlien Verduyn

Nachtegaalstraat 46
2550 Kontich

0477/17 18 56
  Trainer A Atletiek -
Ver/hinkstap 2009

KUL - Master in de lichamelijke opvoegin en de bewegingswetenschappen - Training en coaching2008
  ALGEMEEN TRAINERSCO÷RDINATOR
         
    Trainerscoordinator@AVKA.be                  
  Jo Verduyn

Nachtegaalstraat 46
2550 Kontich

03/457 96 11

kasa@telenet.be
      CO÷RDINATOR DISCIPLINETRAINERS

Ga naar disciplinetrainers
         
image002.jpg
 
Gerda Andries

Paepevelden 38
2627 Schelle


0485/181 330
g.andries@hotmail.com
  Aspirant-Initiator Atletiek 2009   CO÷RDINATOR JEUGDTRAINERS

Ga naar jeugdtrainers
         
image022.jpg Erna De Voegt

Terbekehofdreef 13
2610 Wilrijk

03/887 46 49

erna.de.voegt@gmail.com
  Initiator Atletiek 2012

Trainer B - Algemeen gedeelte 2014
  RECREATIEVERANTWOORDELIJKE

Ga naar jogbegeleiders
       
                       
             
  Jeugdtrainers   Sportkwalificatie              
  Trainingen WINTER: 1 november t.e.m. eind februari:   woensdag op de piste voor iedereen van 18u tot 19u15          
        vrijdag in de zaal voor Benjamins en Pupillen van 18u tot 19u
vrijdag op de piste voor Miniemen (en Benjamins en Pupillen die liever buiten trainen) van 18u15 tot 19u15
         
  Trainingen ZOMER: 1 maart t.e.m. 31 oktober :   woensdag 18u tot 19u15              
        vrijdag 18u tot 19u15              
                       
image002.jpg
 
Gerda Andries

Paepevelden 38
2627 Schelle


0485/181 330
g.andries@hotmail.com
  Aspirant-Initiator Atletiek 2009              
  Abdel Alaoui






abdelmajid.alaoui@telenet.be
                 
scannen0001
 
Serge Bruwiere

Unolaan 72
2620 Hemiksem

03/887 24 56
0494/568 152
serge.bruwiere@telenet.be
  Aspirant-Initiator Atletiek 2009              
  Gerry Callaert

Biezenbos 10
2850 Boom

                 
  Gorik De Herdt

Helststraat 41
2630 Aartselaar


0472/56 94 12
gorikdeherdt@hotmail.com
                 
image004.jpg
 
Bart De Hertogh

Hoevelei 32
2630 Aartselaar

03/288 07 30
0485/69 48 21
bart.de.hertogh@telenet.be
                 
Leen de Merlier
 
Leen de Merlier

Abel Janssenslaan 41
2845 Niel

03/877 57 19
0472/712 151
l.demerlier@scarlet.be
                 
image022.jpg
 
Erna De Voegt

Terbekehofdreef 13
2610 Wilrijk

03/887 46 49

erna.de.voegt@gmail.com
  Initiator Atletiek 2012

Trainer B - Algemeen gedeelte 2014
             
  EllenHuysmans

Rupelstraat 12/1
2627 Schelle

03/888 09 11
0485/946 821
ellenhuysmans@gmail.com
  Initiator Atletiek 2007              
image007.jpg
 
Ann Lambrechts

Kapelstraat 110
2627 Schelle

03/877 34 55
0486/616 942
ann.lambrechts@admin.provant.be
  Aspirant-Initiator Atletiek 2009              
  Sally Reijniers

Unolaan 107
2620 Hemiksem

03/ 289 67 97

sallyreijniers@yahoo.com
                 
image010.jpg
 
Annick Willems

Koekoekstraat 67
2630 Aartselaar

03/844 63 66
0486/82 21 58
willemsannick@hotmail.com
  Initiator Jeugdsportbegeleider 2002              
De jeugdtrainers worden bijgestaan door enthousiaste jeugdatleten          
    Tobias Hiele
  Aspirant-Initiator Atletiek 2014              
                       
  Disciplinetrainers (vanaf kadet)   Sportkwalificatie   Discipline / Trainingsdagen          
  De trainingsdagen- en uren staan deels bij de betreffende trainer en zijn deels in onderling overleg.          
                       
Marc Brion
 
  Marc Brion

Bochtstraat 32
2550 Kontich

03/457 97 78
0495/59 79 63
marc.brion@pandora.be
  Initiator Jeugdsportbegeleider Atletiek 1995

Trainer B - Algemeen gedeelte 2012
  Polsstok (meerkamp)
Woensdag van 19u00 tot 20u30
Vrijdag van 19u00 tot 20u30
         
image020.jpg
 
Ronny DaniŽls

Keizershoek 272
2550 Kontich

03/290 01 60
      Fond - Marathon
Maandag van 19u30 tot 20u30
Woensdag van 19u00 tot 20u30
Vrijdag van 19u00 tot 20u30
         
Nieuwe afbeelding (7)
 
Luc Van de Vreken

Paepevelden 38
2627 Schelle


0484/603 663
luc_v@telenet.be
  Initiator Atletiek 2007   Fond - Marathon
Maandag van 19u30 tot 20u30
Woensdag van 19u00 tot 20u30
Vrijdag van 19u00 tot 20u30
         
Dirk De Herdt
 
Dirk De Herdt

Helststraat 41
2630 Aartselaar


0479/901 206
dirkdeherdt@euphonynet.be
  Initiator   Kogel - Discus
Dinsdag van 19:00u tot 21:00u
Woensdag van 19:00u tot 21:00u
Donderdag van 19:00u tot 21:00u
Vrijdag van 19:00u tot 21:00u (na afspraak)
Van november tot einde maart :
Zondag van 10:00u tot 12:00u(sporthal UIA)
Woensdag van 19u00 tot 20u30
Vrijdag van 19u00 tot 20u30
         
image016.jpg
 
Steven Druyts

Bosveldlaan 5
2550 Kontich

03/458 16 00

steven.druyts@telenet.be
      Hoogspringen - Speerwerpen
Dinsdag van 19u30 tot 21u00
         
image018.jpg
Geert Groffen

Baron Van Ertbornstraat 112
2630 Aartselaar

03/887 74 90
0499/29 78 98
geert.groffen@skynet.be
  Trainer A - Fond/Halve Fond 2014   Halve fond + steeple
Maandag van 19u00: duurloop volgens schema
Dinsdag van 19u00 tot 20u45 (piste)
Woensdag van 19u00 (duurloop/power op afspraak)
Donderdag van 19u00 tot 20u30 (piste)
Vrijdag van 19u00 (duurloop/power op afspraak)
Zaterdag/zondag : volgens afspraak/schema
         
Vivianne.JPG
 
Vivianne Rypens

Baron Van Ertbornstraat 112
2630 Aartselaar

03/887 74 90
0498/45 61 86
vivianne.rypens@skynet.be
  Trainer B Fond/Halve Fond 2010

Trainer A - Algemeen gedeelte 2012
  Halve fond + steeple
Maandag van 19u00: duurloop volgens schema
Dinsdag van 19u00 tot 20u45 (piste)
Woensdag van 19u00 (duurloop/power op afspraak)
Donderdag van 19u00 tot 20u30 (piste)
Vrijdag van 19u00 (duurloop/power op afspraak)
Zaterdag/zondag : volgens afspraak/schema
         
image015.jpg
 
Paul Vanleene

Archimedeslaan 24
2650 Edegem

03/457 80 79

vanleene.paul@gmail.com
  Trainer B Lopen 1994

Trainer B Werpen 1996

Trainer A
Sprint/Horden/Aflossing 2001
  Spurt - Kampnummers
Dinsdag van 19u00 tot 20u30
Woensdag van 19u00 tot 20u30
Vrijdag van 18u tot 19u15: werpen voor miniemen
Vrijdag van 19u00 tot 20u30
         
image011.jpg
 
Jo Verduyn

Nachtegaalstraat 46
2550 Kontich

03/457 96 11

kasa@telenet.be
      Spurt
Dinsdag van 19u30 tot 21u00
Donderdag van 19u30 tot 21u00
Vrijdag van 19u30 tot 21u00
Zondag: volgens afspraak
         
DSC_0492.jpg,DSC_0492.jpg
 
Karlien Verduyn

Nachtegaalstraat 46
2550 Kontich

0477/17 18 56

karlien.verduyn@gmail.com
  Trainer A Atletiek -
Ver/hinkstap 2009

KUL - Master in de lichamelijke opvoegin en de bewegingswetenschappen - Training en coaching2008
  Spurt
Dinsdag van 19u30 tot 21u00
Donderdag van 19u30 tot 21u00
Zondag: volgens afspraak

         
image012.jpg

Danny Wastyn

Tulpenlaan 18
2620 Hemiksem

03/288 14 93
0475/56 89 05
dany.wastyn@pandora.be
  Trainer Atletiek Ver- en Hinkstapspringen 1982

Trainer Atletiek Polshoog 1983
  Meerkamp
Maandag van 19u00 tot 20u30
Woensdag van 19u00 tot 20u30
Vrijdag van 19u00 tot 20u30
Zondag: volgens afspraak
         
                       
  Jogbegeleiding   Sportkwalificatie   Trainingsdagen          
  Trainingen:     woensdag om 19u15              
  zowel voor beginners (5km) als voor gevorderden (10 km):   vrijdag om 19u15              
                       
  Regelmatig worden er cursussen start-to-run georganiseerd.          
                       
image022.jpg Erna De Voegt

Terbekehofdreef 13
2610 Wilrijk

03/887 46 49

erna.de.voegt@gmail.com
  Initiator Atletiek 2012   Begeleiding 5 km          
Wies.jpg
 
Louisa (Wies) Lindekens

Jef Van Hooflaan 21
2630 Aartselaar

03/844 42 84

Symkens-Lindekens@skynet.be
  Jogbegeleider 2009   Begeleiding 10 km          
  Eric RiviŤre

Nachtegaallaan 13
2630 Aartselaar

03/289 42 64

eric.riviere@telenet.be
      Begeleiding 10 km          
image021.jpg
 
Viviane Van Laeken

Reetsesteenweg 201
2630 Aartselaar

03/830 48 13

      Begeleiding 5 km